Leesfeest met populaire schrijvers

Woensdag 13 april was er een leesfeest onder het motto: ‘Lezen leeft op de RSG’ voor alle 2de klassen havo en vwo in Theater Sneek

De populaire schrijfsters Daniëlle Bakhuis, Maren Stoffels en Margje Woodrow kwamen naar Sneek om onze leerlingen te vertellen hoe ze aan inspiratie komen om boeken te schrijven en wat ze hiermee verdienen. De leerlingen konden vanuit de luxe theater stoel vragen stellen en de leukste vragen werden beloond met een gesigneerd boek van de schrijvers.

Het feest werd gepresenteerd door Raynaud Ritsma, bekend van Omrop Fryslân en de band Vangrail. Klasgenoten van onze leerlingen zorgden voor de muzikale omlijsting. Friso de Graaf A2A, Diana van der Geest H2B en Daniel Smis A2A speelden piano en Eline Faber H2B deed een prachtig dansoptreden.

Na afloop waren de boeken van de schrijfsters te koop bij de stand van Boekhandel Van Der Velde in de foyer. Leerlingen konden meteen hun boek laten signeren!

Motto: ‘Lezen leeft op de RSG!’